VISION 2N Autoslope - THEIS

Przejdź do treści

Menu główne:


Najwyższy model niwelatora laserowego marki THEIS


  Profesjonalne lasery THEIS VISION 2N Autoslope to w pełni automatyczne niwelatory z funkcją automatycznej kompensacji niwelatora po przypadkowym przestawieniu (Autoslope), funkcja antywstrząsowa i widoczna wiązka laserowa.
Cyfrowe ustawienia spadków w dwóch osiach +/- 15%Podstawowe funkcje:

- Odpowiedni do pracy w każdych warunkach. Solidne zabezpieczenie głowicy    obrotowej chroni ten najważniejszy element niwelatora przed uszkodzeniami    mechanicznymi. Szczelna obudowa spełnia normę IP 67, pozwala na pracę w    deszczu i kurzu.
- Amortyzację w razie upadków zapewnia trwała obudowa wykonana z bardzo   wytrzymałych materiałów oraz specjalny wewnętrzny system antywstrząsowy.   Brzegi chronione są powłoką z gumy. Osłona głowicy wyprodukowana ze szkła   odpornego na pęknięcia.
- Akumulatory w kształcie baterii R 20 pozwalają na zastosowanie zwykłych baterii   wymiennie z oryginalnymi akumulatorami, które są wykonane w technologii   EneloopTM.
- Cyfrowe ustawianie spadków w dwóch osiach w zakresie +/- 15%, Autoslope-   automatyczna kompensacja wartości pochyłów w razie przypadkowego   poruszenia.
- Funkcja anty-wstrząsowa podczas niwelacji oraz wyznaczania spadków,   podczas poważnej zmiany pozycji lasera, wyłączy się automatycznie aby   zapobiec złym pomiarom.
- Atomatyczne zapamiętanie ustawień pochylenia po ostatnim wyłączeniu   urządzenia
- Jasny podświetlany wyświetlacz LCD
- Tryb skanowania dla wiązki lasera
- Ochrona wibracji może zostać włączona aby skompensować wibrację podłóża
- Skanowanie i tryb ręczny
- Teleskopowa luneta
- Dwukierunkowy pilot z podświetlanym wyświetlaczem LCD (opcja)

 
Copyright 2016. All rights reserved.
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego