VISION 2N - THEIS

Przejdź do treści

Menu główne:Profesjonalne lasery THEIS VISION 2N  to w pełni automatyczne niwelatory z cyfrowym ustawieniem spadków w dwóch osiach, widoczną wiązką lasera, jak również  pionownikiem który może być użyty to rzucania punktu na sufit

Podstawowe funkcje:
- Odpowiedni do pracy w każdych warunkach. Solidne zabezpieczenie głowicy   obrotowej chroni ten najważniejszy element niwelatora przed uszkodzeniami   mechanicznymi. Szczelna obudowa spełnia normę IP 67, pozwala na pracę w   deszczu i kurzu.
- Amortyzację w razie upadków zapewnia trwała obudowa wykonana z bardzo   wytrzymałych materiałów oraz specjalny wewnętrzny system antywstrząsowy.   Brzegi chronione są powłoką z gumy. Osłona głowicy wyprodukowana ze szkła   odpornego na pęknięcia.
- Akumulatory w kształcie baterii R 20 pozwalają na zastosowanie zwykłych baterii   wymiennie z oryginalnymi akumulatorami, które są wykonane w   technologii   EneloopTM.
- Najwyższa precyzja pracy - w pełni automatyczne ustawianie spadków w oś X   10%, oś Y 10% dokładność 2,4mm/50m pozwalają na zastosowanie   instrumentu przy zaawansowanych pracach ziemnych oraz do prac wewnątrz   budynków. Niwelator pracuje w płaszczyźnie poziomej i pionowej. Wyposażony   jest w duży, przejrzysty, podświetlany wyświetlacz
- Funkcja anty-wstrząsowa podczas niwelacji oraz wyznaczania spadków, podczas   poważnej zmiany pozycji lasera, wyłączy się automatycznie aby   zapobiec złym   pomiarom.
- Atomatyczne zapamiętanie ustawień pochylenia po ostatnim wyłączeniu   urządzenia
- Jasny podświetlany wyświetlacz LCD
- Tryb skanowania dla wiązki lasera
- Ochrona wibracji może zostać włączona aby skompensować wibrację podłóża
- Tryb ręczny
- Teleskopowa luneta (opcja)
- Dwukierunkowy pilot z podświetlanym wyświetlaczem LCD (opcja)

 
Copyright 2016. All rights reserved.
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego